Save 20% off! Join our newsletter and get 20% off right away!

ANGAJARE: NURVIL caută mecanic auto cu experiență

NURVIL Rm.Vâlcea, leader zonal al pieţei şi serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajeaza in cadrul Departamentului Service personal specializat pentru:

– MECANIC AUTO –

Profilul candidatului:

– vechime în activitatea de mecanica – minim 3 ani;
– experienţă de lucru pentru autovehicule din gama Volkswagen şi alte mărci
– disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare;
– cunoştinţe operare PC;
– cunoştinţe limba engleză;
– disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto.

Responsabilităţi principale
• verificarea stării generale a automobilelor clienţilor, determinarea şi documentarea defecţiunilor;
• executarea de lucrări de înteţinere, reparaţii şi revizii tehnice conform standardelor calitative de reparaţie ale mărcii reprezentate;
• asamblarea accesoriilor maşinii, recondiţionarea parţilor componente,
• întreţinerea periodica şi garantarea inspecţiilor / reparaţiilor precum şi îndeplinirea unei game largi de lucrări de reparaţii.
Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, condiţii de muncă la standardele mărcii Volkswagen.
Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru Rm. Vâlcea, str. Râureni, nr.38, Jud. Valcea, 0250/703630 sau e-mail: [email protected], până la data de 31.10.2019. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.