HCM Râmnicu Vâlcea joacă în această seară cu CSM Ploieşti

UPDATE 3: Final de partidă! HCM Râmnicu Vâlcea a pierdut în faţa CSM Ploieşti cu scorul de 26-22. Evoluţia vâlcencelor a fost cu mult sub aşteptări, ele ratând mult şi făcând-o mare pe portăriţa ploieştencelor.

UPDATE 2: În minutul 20.00, al reprizei secunde, HCM Râmnicu Vâlcea este condusă la Ploieşti cu scorul de 22-18. Elevele antrenate de Dumitru Muşi au ratat numeroase ocazii, chiar şi din aruncări de la 7 metri.

UPDATE: Vâlcencele sunt conduse la pauză în meciul de la Ploieşti. Înainte de a intra la vestiare scorul era de 13 la 11 pentru ploieştence.

Meci important pentru fetele antrenate de Muşi. Handbalistele de la HCM Râmnicu Vâlcea vor juca azi, 2 februarie a.c., începând cu ora 18.30, în etapa a 17-a a Ligii Naţionale CSM Ploiesti.

Vom reveni cu update privind evoluţia meciului şi scorul final!