Acasă Arhiva 2 Programul returului Ligii a II-a la fotbal – Seria a II-a

Programul returului Ligii a II-a la fotbal – Seria a II-a

 

Etapa a 18-a, 28 februarie, ora 12
SC FC Târgoviște SA – FC CFR Timișoara
CS MINERUL Lupeni – CS DACIA Mioveni
FCM UTA Arad – AS FCM Târgu Mureș
FC DROBETA Tr. Severin – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
CS MUREȘUL Deva – CF LIBERTY Oradea
CS MECHEL Câmpia Turzii – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CS JIUL Petroșani – CS ATLETIC CLUB UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
CS FC BIHOR Oradea – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
FC ARIEȘU Turda – CSM Râmnicu Vâlcea

Etapa a 19-a, 7 martie, ora 11
CS DACIA Mioveni – SC FC Târgoviște SA
AS FCM Târgu Mureș – CS MINERUL Lupeni
SCS CF MUN. UNIV. Cluj – SA FCM UTA Arad
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – FC DROBETA Turnu Severin
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – CS MUREȘUL Deva
CF LIBERTY Oradea – CS MECHEL Câmpia Turzii
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CS JIUL Petroșani
CSM Râmnicu Vâlcea – CS FC BIHOR Oradea
FC CFR Timișoara – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 20-a, 14 martie, ora 11
CS FC BIHOR Oradea – FC CFR Timișoara
FC ARIEȘU Turda – CS DACIA Mioveni
SC FC Târgoviște SA – AS FCM Târgu Mureș
FC DROBETA Turnu Severin – CF LIBERTY Oradea
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA – FC INTERNAÎIONAL C. de Argeș
CS MECHEL Câmpia Turzii – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
CS MUREȘUL Deva – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CS JIUL Petroșani – CSM Râmnicu Vâlcea
FCM UTA Arad – CS MINERUL Lupeni

Etapa a 21-a, 21 martie, ora 11
CF LIBERTY Oradea – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
CS MINERUL Lupeni – SC FC Târgoviște SA
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – FCM UTA Arad
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – FC DROBETA Turnu Severin
CSM Râmnicu Vâlcea – CS MUREȘUL Deva
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CS MECHEL Câmpia Turzii
FC CFR Timișoara – CS JIUL Petroșani
CS DACIA Mioveni – CS FC BIHOR Oradea
AS FCM Târgu Mureș – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 22-a, 28 martie, ora 11
CS MUREȘUL Deva – FC CFR Timișoara
CS JIUL Petroșani – CS DACIA Mioveni
CS FC BIHOR Oradea – AS FCM Tâgu Mureș
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – CF LIBERTY Oradea
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
FC DROBETA Turnu Severin – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CS MECHEL Câmpia Turzii – CSM Râmnicu Vâlcea
FCM UTA Arad – SC FC Târgoviște SA
FC ARIEȘU Turda – CS MINERUL Lupeni
Etapa a 23-a, 4 aprilie, ora 11
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CF LIBERTY Oradea – FCM UTA Arad
CSM Râmnicu Vâlcea – FC DROBETA Turnu Severin
CS DACIA Mioveni – CS MUREȘUL Deva
FC CFR Timișoara – CS MECHEL Câmpia Turzii
AS FCM Târgu Mureș – CS JIUL Petroșani
CS MINERUL Lupeni – CS FC BIHOR Oradea
SC FC Târgoviște SA – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 24-a, 11 aprilie, ora 11
FC DROBETA Turnu Severin – FC CFR Timișoara
CS MECHEL Câmpia Turzii – CS DACIA Mioveni
CS MUREȘUL Deva – AS FCM Târgu Mureș
CF LIBERTY Oradea – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
SCS CF MUN UNIV. Cluj SA – CSM Râmnicu Vâlcea
CS FC BIHOR Oradea – SC FC Târgoviște SA
CS JIUL Petroșani – CS MINERUL Lupeni
FCM UTA Arad – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 25-a, 18 aprilie, ora 11
FC CFR Timișoara – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CF LIBERTY Oradea
CSM Râmnicu Vâlcea – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CS A. C. UNIV. „VASILE GOLDIȘ” Arad – FCM UTA Arad
CS DACIA Mioveni – FC DROBETA Turnu Severin
CS MINERUL Lupeni – CS MUREȘUL Deva
AS FCM Târgu Mureș – CS MECHEL Câmpia Turzii
SC FC Târgoviște SA – CS JIUL Petroșani
FC ARIEȘU Turda – CS FC BIHOR Oradea
Etapa a 26-a, 25 aprilie, ora 11
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – FC CFR Timișoara
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA – CS DACIA Mioveni
FC DROBETA Turnu Severin – AS FCM Târgu Mureș
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CF LIBERTY Oradea – CSM Râmnicu Vâlcea
CS MUREȘUL Deva – SC FC Târgoviște SA
CS MECHEL Câmpia Turzii – CS MINERUL Lupeni
FCM UTA Arad – CS FC BIHOR Oradea
CS JIUL Petroșani – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 27-a, 2 mai, ora 11
AS FCM Târgu Mureș – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
FC CFR Timișoara – CF LIBERTY Oradea
CS DACIA Mioveni – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CSM Râmnicu Vâlcea – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – FCM UTA Arad
CS MINERUL Lupeni – FC DROBETA Turnu Severin
FC ARIEȘU Turda – CS MUREȘUL Deva
SC FC Târgoviște SA – CS MECHEL Câmpia Turzii
CS FC BIHOR Oradea – CS JIUL Petroșani
Etapa a 28-a, 9 mai, ora 11
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – FC CFR Timișoara
CF LIBERTY Oradea – CS DACIA Mioveni
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – AS FCM Târgu Mureș
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CSM Râmnicu Vâlcea
FC DROBETA Turnu Severin – SC FC Târgoviște SA
SCS CF MUN UNIV. Cluj SA – CS MINERUL Lupeni
FCM UTA Arad – CS JIUL Petroșani
CS MUREȘUL Deva – CS FC BIHOR Oradea
CS MECHEL Câmpia Turzii – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 29-a, 13 mai, ora 18
SC FC Târgoviște SA – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
AS FCM Târgu Mureș – CF LIBERTY Oradea
CS MINERUL Lupeni – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CS DACIA Mioveni – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIș” Arad
FC CFR Timișoara – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CSM Râmnicu Vâlcea – FCM UTA Arad
FC ARIEȘU Turda – FC DROBETA Turnu Severin
CS JIUL Petroșani – CS MUREȘUL Deva
CS FC BIHOR Oradea – CS MECHEL Câmpia Turzii
Etapa a 30-a, 16 mai, ora 11
CSM Râmnicu Vâlcea – FC CFR Timișoara
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CS DACIA Mioveni
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIș” Arad – AS FCM Târgu Mureș
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – SC FC Târgoviște SA
CF LIBERTY Oradea – CS MINERUL Lupeni
FCM UTA Arad – CS MUREȘUL Deva
CS MECHEL Câmpia Turzii – CS JIUL Petroșani
FC DROBETA Turnu Severin – CS FC BIHOR Oradea
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 31-a, 23 mai, ora 11
FCM UTA Arad – FC CFR Timișoara
CS FC BIHOR Oradea – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
SC FC Târgoviște SA – CF LIBERTY Oradea
FC ARIEȘU Turda – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
CS MINERUL Lupeni – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
AS FCM Târgu Mureș – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CS DACIA Mioveni – CSM Râmnicu Vâlcea
CS JIUL Petroșani – FC DROBETA Turnu Severin
CS MUREȘUL Deva – CS MECHEL Câmpia Turzii
Etapa a 32-a, 30 mai, ora 11
FC CFR Timișoara – CS DACIA Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea – AS FCM Târgu Mureș
CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad – SC FC Târgoviște SA
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – CS MINERUL Lupeni
CS MECHEL Câmpia Turzii – FCM UTA Arad
FC DROBETA Turnu Severin – CS MUREȘUL Deva
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA – CS JIUL Petroșani
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – CS FC BIHOR Oradea
CF LIBERTY Oradea – FC ARIEȘU Turda
Etapa a 33-a, 6 iunie, ora 11
AS FCM Târgu Mureș – FC CFR Timișoara
FCM UTA Arad – CS DACIA Mioveni
CS MUREȘUL Deva – SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA
CS FC BIHOR Oradea – CF LIBERTY Oradea
CS JIUL Petroșani – FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș
FC ARIEȘU Turda – CS A. C. UNIV. „V. GOLDIȘ” Arad
SC FC Târgoviște SA – SC FC UNIREA Alba Iulia SA
CS MINERUL Lupeni – CSM Râmnicu Vâlcea
CS MECHEL Câmpia Turzii – FC DROBETA Turnu Severin
Etapa a 34-a, 13 iunie, ora 11
CS DACIA Mioveni – AS FCM Târgu Mureș
CSM Râmnicu Vâlcea – SC FC Târgoviște SA
FC CFR Timișoara – CS MINERUL Lupeni
FC DROBETA Turnu Severin – FCM UTA Arad
FC INTERNAÎIONAL Curtea de Argeș – CS MUREȘUL Deva
SCS CF MUN. UNIV. Cluj SA -CS MECHEL Câmpia Turzii
CF LIBERTY Oradea – CS JIUL Petroșani
CS A. C. UNIV. „VASILE GOLDIȘ” Arad – CS FC BIHOR Oradea
SC FC UNIREA Alba Iulia SA – FC ARIEȘU Turda

 

image_pdfVezi ca PDFimage_printPrintează articolul

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.