Save 20% off! Join our newsletter and get 20% off right away!

ATENȚIE! Se fac angajări la NURVIL RÂMNICU VÂLCEA

Nurvil Audi Râmnicu Vâlcea face angajări. De această dată dealerul auto caută să angajeze în domeniul Marketing pe postul de Specialist Marketing. Nurvil Audi Râmnicu Vâlcea este o firmă modernă, care oferă pe lângă produse de calitate și oportunități de angajare.

Cei care sunt interesați, își pot depune CV-ul și la sediul firmei, dar pot aplica și on-line pe site-ul societății. Daca ati gasit un job care vi se potriveste, folositi oportunitatea de a aplica on-line pentru pozitiile deschise.

Nurvil Audi Râmnicu Vâlcea se străduiește să îi cucerească pe cei mai buni pentru posturile pe care sunt disponbile.

Cerinte:

Studii superioare,

Vechime în activitate minim 2 ani

Solide cunoştinţe în HTML, CorelDRAW, Photoshop

Cunoştinţe şi abilităţi de dezvoltare organizaţională, abilităţi de organizare, planificare şi prioritizare;

Aptitudini de comunicare şi relaţionare;

Răbdare, atitudine proactivă, creativitate, atenţie la detalii

Spirit de echipă, disponibilitate, deschidere spre acumularea de noi cunoştinţe

Responsabilitati:

Studii superioare

promovarea imaginii organizaţiei

îndeplinirea standardului de marca;

administrarea site–ului Nurvil pentru marca Audi

întocmirea planului de marketing al organizaţiei (medii de difuzare, perioade, obiective);

realizarea şi actualizarea periodica a calendarului anual de marketing

Oferta (Bonusuri, beneficii):

Salariu atractiv;

Posiblităţi de perfecţionare profesională;

Excelente oportunităţi de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesionişti.

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru din Rm. Valcea, str. Ştrandului, nr.52A, Jud. Vâlcea sau e-mail: [email protected], pana la data de 15.04.2016. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale caror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.