Save 20% off! Join our newsletter and get 20% off right away!

ANUNŢ: NURVIL angajează CONSILIER MECANIC

NURVIL Rm.Vâlcea, leader zonal al pieţei şi serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajeaza in cadrul Departamentului Service, Serviciul Piese şi Accesorii, personal specializat pentru funcţia de :

– CONSILIER MECANIC-

Profilul candidatului:

• studii medii sau superioare tehnice
• experienţă de lucru în domeniul reparaţiilor auto – reprezinta un avantaj
• disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare;
• cunoştinţe operare PC – minim Office;
• cunoştinţe limba engleză – nivel mediu;
• permis conducere – categ. B
• disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto

Responsabilităţi principale

• asigură încarcarea în gestiune, respectand prevederile de încadrare pe grupe de furnizori, conform procedurii interne;
• răspunde de păstrarea pieselor înlocuite prin reparaţii în termen de garanîie, conform instucţiunilor interne;
• răspunde de gestionarea magaziei de scule speciale;
• indeplineste atributiile pe linie de ISCR si metrologie conform legislaţiei în vigoare;
• ţine evidenţa graficului de întreţinere scule, dispozitive şi instalaţii service;

Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, condiţii de muncă la standardele mărcii Volkswagen.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru Rm. Vâlcea, str. Râureni, nr.38, Jud. Valcea, 0250/703630 sau e-mail: [email protected], până la data de 30.07.2017. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.